• Meriton Family Events

    Meie korraldame sulle meeldejääva ürituse!


  • Meriton Family Events

    Meie korraldame sulle meeldejääva ürituse!

MERITON FAMILY EVENTS

 

Meie korraldame sulle meeldejääva ürituse, olgu see siis sünnipäev, tähtpäev või lihtsalt üks mõnus õhtu sõprade seltsis. Degustatsioonimenüüd, pimeõhtusöök ja teised paketid garanteerivad meeldejääva ürituse.

Meie tiim on spetsialiseerunud ka meeskonnatöö koolitustele. Et teil mugavam valida oleks, oleme kokku pannud erinevad ürituste paketid, et saaksite idee, mida meil teha saab. Kui teil on endal mõni muu mõte, mis vajab realiseerimist, siis võtke julgelt ühendust ja me leiame teile parima lahenduse.

Meriton Family Events (MFE) ei ole lihtsalt üritusturundus ettevõte, vaid koondab enda alla meeskonna, kelle jaoks ei ole ükski idee liiga hulljulge või ükski plaan ebareaalne.

 

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

MEIE KORRALDAME

 

 

PULMAD

Meile ei loe, kas soovid koos perega intiimsemat õhtusööki või korralikku pidu koos 100 sõbra, bändi ja ilutulestikuga. Oskame mõlemat hinnata ja anda sobilikud soovitused.

 

 

FIRMAPEOD

Suvepäevad, iga-aastane ball, meeskonnaüritused, väljasõidud – lisame igale ettevõtte üritusele sära ja teeme nii, et üritustest räägitakse lõunalauas ka kuid hiljem.

 

 

KONVERENTSID JA SEMINARID

Seminarid 10le või konverents 1000le inimesele. Pakume Sulle sobivad ruumid, cateringi ja parima teeninduse ürituse vältel. Lisaks ka majutus meie Meriton Old Town Garden hotellis. 

 

 

TÄHTPÄEAVAD

Rahulik õhtusöök lähedastega või pidu kuni hommikuni? Teame nippe, kuidas mõlemad variandid meeldejäävaks muuta.
Kui nimekirjas Sulle sobivat üritust pole, siis võta meiega ühendust.

 

 

MEIE MEESKOND

 

TOIMUNUD ÜRITUSED

 

Broneeri kohe