• Restoran Trofé 

    Food of the North


  • Restoran Trofé

    Restoran Tallinna vanalinna südames!


  • Restoran Trofé

    Valikus on nii ulukit, liha kui ka kala Baltimaadest ja Skandinaaviast

RESTORAN TROFÉ

 

 

Tiivustatuna Villa Mary edust ning Uue Põhjala toidu populaarsuse tõusust kogu maailmas, avasime 2015 aasta kevadel Tallinna vanalinnas restorani Trofe.

Restorani nimi tuleb Norra keelest ning tähendab jahitrofeed.

Trofe menüü on kaasaegne lähenemine Eesti ja Skandinaavia tuntud ja armastatud roogadele ning Põhjala köögile omaselt on valikus nii ulukit, liha kui ka kala Baltimaadest ja Skandinaaviast. Lisaks leiab klassikalisi põhjamaiseid eelroogi ning isuäratavaid magustoite. Klientide lemmikud on Norra lõhefilee, pardfilee ja hirveliha, millest kindlasti ei saa mööda vaadata!

 

 

PEAKOKK

 

 

 

Trofe peakokaks on Igor Semindeikin, kes töötab Meriton Family Estate OÜ’s alates 2014 aastast. Igor on töötanud kokana 19 aastat ning mõned aastad veetnud ka Prantsusmaal, Nizzas, töötades mõisates erakokana. Kui küsida, milline on Trofe peakoka lemmik tooraine, siis ühte lemmikut tal ei ole, sest kõigest saab midagi eriti huvitavat valmistada. Aga eelkõige meeldib Igorile töötada kala- ja mereandidega.

Trofes valmistab Igor ette päevapakkumiste menüüd, lisaks koostab ta palju erimenüüsid vastavalt klientide küsimustele – ükski soov ei ole liiast ja mõtleme alati parimale lahendusele kliendi jaoks.

MENÜÜ

 

GALERII

 

 

KONTAKT JA ASUKOHT

 

Trofé restaurant in Tallinn

Meriton Old Town Garden Hotell Tallinnas
Pikk 29, Tallinn 10133
Telefon: (+372) 664 8803
E-mail: trofe@meritonhotels.com

Lahtiolekuajad
Pühapäev – Neljapäev 12:00-22:00
Reede – Laupäev 12:00-23:00

 

 Broneeri kohe