• Café Mademoiselle

    Telli koogid ja tordid online


  • Café Mademoiselle

    Telli koogid ja tordid online

 

MADEMOISELLE KOHVIKUD TALLINNAS

 

Mademoiselle kohvikud Tallinna vanalinnas, Solaris keskuses ja Stockmani kaubanduskeskuse ootavad hõrgu menüü ja imeliste tortidega.

Linna ühe parema koogivalikuga kohvik Mademoiselle kutsub Teid nautima suussulavaid torte, hõrke kooke, ahjusoojasid pirukaid ja saiakesi! Kõik meie küpsetised on valmistatud naturaalsest toorainest. Saadaval ka lõunapakkumised.

 

KÜLASTA MEIE E-POODI

MADEMOISELLE SOLARIS

Estonia pst. 9, Tallinn

Telefon: (+372) 5385 5744

AVATUD: E-R 9:00-21:00 / L-P 10:00-21:00*
*Vajadusel oleme avatud kauem

 

 

 

MADEMOISELLE STOCKMANN

Liivalaia 53, Tallinn

Telefon: (+372) 5385 6030

SISEMINE KOHVIK avatud: E-L 09:00-21:00 / P 10:00-21:00

VAATA MENÜÜD

 

 

MADEMOISELLE VANALINN

Pikk 29, Tallinna vanalinn

Telefon:(+372) 664 8805

AVATUD: E-P 09:00-20:00

 

MEIE TORDID JA KOOGID

 

Mademoiselle tordid ja koogid on valmistatud alati värskest toorainest ning suure armastusega. Valikus on lai valik erinevaid suussulavaid torte ning iga maiasmokk leiab endale lemmiku.

 

KÜLASTA MEIE E-POODI

MEIE TOIT

 

Stockmanni kohvik pakub lisaks laiale koogivalikule ka hõrku a la carte menüüd ning äripäevadel ka lõunapakkumisi, kus valikus nii supp kui ka praad. A la carte menüüs on olemas salatid, supid, pastad, praed ning ka tervislikum menüü, kus on road ka gluteiini- ja laktoositalumatutele. Solarise kohvik keskendub rohkem soolastele ja magusatele pagaritoodetele kohapeal on valik võileibu, wrappe ja valmissalateid, ja muidugi ei puudu Mademoiselle’i tordid.

 Tutvu Stockmanni menüüga:

TUTVU MENÜÜGA  

 

PÄEVAPAKKUMISED

Igal äripäeval 11:00-15:00 pakume Stockmanni kohvikus päevapakkumisi. Päevapraad on 5€ ja päevasupp maksab 3€. Kõrvale pakume tasuta vett ning leiva-saiavalikut. Päevapakkumised lisame igal esmaspäeval Cafe Mademoiselle Facebooki lehele.

 

 

LASTELE

 

 

 

Täiesti uus Mademoiselle kohviku kontseptsioon Stockmanni kaubamajas, mis keskendub meie pisikestele pereliikmetele. Mademoiselle Kids – oma mängunurk, köök, väikesed lauad ja toolid ja nii palju mänguasju, et tegevust jätkub õhtuni. Ruumil on ümber klaasseinad, seega lapsed saavad rahulikult mängida ning ruumis on ka lauad, mille taga saavad emmed-issid oma lapsi jälgida.

 

TUTVU LASTEMENÜÜGA

HUULED

 

Huuled on Mademoiselle kohviku kaubamärk ja kvaliteedi garantii. Huuled asetsevad meie logo keskel ja asendavad sõna „moi“ või „muah“ (nagu meie seda ütleme) rõhutamaks romantikat ja armastust, mida püüame edasi anda oma tortide, küpsetiste, toidu ja kohvikutega.

Me tunneme, et Romantika on siinkohal võtmetähtsusega, mis muudab kohvikud atraktiivseks, et seal veeta oma elu kõige erilisemad hetked. Me loodame, et me sütitame taas mõne sädeme külalistes ning jätame neile meeldejäävad elamused meie kohvikutes.

Otsige huuli kõikides meie kohvikutes ning paljudel meie toodetel. See on meie moodus ütlemaks, et armastame Sind!

 

Broneeri kohe