• Pakett ” 50 Shades Darker”

     

    BRONEERI

MERITON OLD TOWN GARDEN HOTELL

 

Meriton Old Town Garden Hotel in Tallinn Old Town

Meriton Old Town Garden Hotell asub Tallinna vanalinnas, kõigest paarisaja meetri kaugusel Tallinna Raekoja platsist.

KONTAKTID

Pikk 29/Lai 24, Tallinn 10133, Estonia
Telefon: (+372) 664 8800
E-mail: garden@meritonhotels.com

 

BRONEERI KOHE


KOHVIK MADEMOISELLE 

 

Linna ühe parema koogivalikuga kohvik Mademoiselle kutsub Teid nautima suussulavaid torte, hõrke kooke, ahjusoojasid pirukaid ja saiakesi! Kõik meie küpsetised on valmistatud naturaalsest toorainest. Saadaval ka lõunapakkumised.

KONTAKTID

Pikk 29, Tallinna vanalinn
Telefon: (+372) 664 8805
AVATUD: E-P 09:00-20:00

 

 RESTORAN TROFE

 

Tiivustatuna Villa Mary edust ning Uue Põhjala toidu populaarsuse tõusust kogu maailmas, avasime 2015 aasta kevadel Tallinna vanalinnas restorani Trofe.

Trofe menüü on kaasaegne lähenemine Eesti ja Skandinaavia tuntud ja armastatud roogadele ning Põhjala köögile omaselt on valikus nii ulukit, liha kui ka kala Baltimaadest ja Skandinaaviast. Lisaks leiab klassikalisi põhjamaiseid eelroogi ning isuäratavaid magustoite. Klientide lemmikud on Norra lõhefilee, pardfilee ja hirveliha, millest kindlasti ei saa mööda vaadata!

Pikk 29, Tallinna vanalinn
Telefon: (+372) 664 8803
AVATUD: E-P 12:00-22:00 / R-L vajadusel kauem

 

ROHKEM INFOT   VAATA MENÜÜD

 ÜRITUSTE KORRALDAMINE

 

Meie korraldame sulle meeldejääva ürituse, olgu see siis sünnipäev, tähtpäev või lihtsalt üks mõnus õhtu sõprade seltsis. Degustatsioonimenüüd, pimeõhtusöök ja teised paketid garanteerivad meeldejääva ürituse.

Meie tiim on spetsialiseerunud ka meeskonnatöö koolitustele. Et teil mugavam valida oleks, oleme kokku pannud erinevad ürituste paketid, et saaksite idee, mida meil teha saab. Kui teil on endal mõni muu mõte, mis vajab realiseerimist, siis võtke julgelt ühendust ja me leiame teile parima lahenduse.

 

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

 

Broneeri kohe